Ukrainian (UA)
 Акційні знижки. Найнищі ціни у цьому сезоні !!!  ►Знижки на вікна REHAU, ролокасети, підвіконня, штучний камінь у Львові
Зимові теплі знижки у Львові  на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні   на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено, неймовірні низькі ціни на горизонтальні та вертикальні жалюзі у Львові. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

      

Акція триває з 27.02.2020 по 03.03.2020

 

Запрошуємо на роботу менджера з продажу

Менеджер з продажу.

Промислова группа товарів (металопластикові вікна, підвіконня, ролокасети, гаражні ворота, жалюзі, тканеві ролети, вироби з натурального каменю (мармур, граніт) вироби з штучного каменю (підвіконня, кухонні столешні тощо)

бажаний досвід роботи.

обов′язки:

  • надання консультацій замовникам по наявним товарам
  • прорахунок замовлень
  • укладання договорів купівлі продажу з замовниками
  • супроводження замовлень
  • написання інформаційних матеріалів для сайту компанії

необхідні уміння:

  • робота з клієнтом (ввічливість, уважність, компетентність, знання товарів (навчаємо) та вміння проконсультувати клієнта по телефону або в офісі)
  • робота з компьютером: офісні програми, електронна пошта, спец.програми прорахунку (навчаємо)

Графік роботи:

  • пн-пт.: 9-00 до 18-00 перерва на обід (13-00 до 14-00 або 14-00 до 15-00)
  • сб.: кожна друга 9-00 до 15-00

з-п ставка + преміальні (уточнимо при співбесіді)

проводимо навчання

резюме на пошту: vikna-rehau@mail.ru

домовлятись на співбесіду: 0676746927 Антон Вікторович.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури