Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 29.02.2024 по 10.03.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Замір жалюзі

П'ять правил у вимірі жалюзі

Ruletkametr1metr2

Правило 1. Потрібно завжди використовувати сталеву рулетку. Не варто вимірювати вікна тканинної стрічкою або складним метром, це може відбитися на точності вимірювання.

Правило 2. Вимірювати потрібно з точністю до міліметра без округлення результатів вимірювань.

Правило 3. При запису результатів виміру, необхідно переконатися, що спочатку ви вказали ширину, а потім висоту. Клієнти часто плутають ці цифри. Тому потрібно перевірити ще раз. Жалюзі - це виготовлені індивідуально вироби, буде дуже складно міняти розмір, і процедура по переробці досить дорога.

Правило 4. Якщо монтаж відбувається на стулку, потрібно надати свій ТОЧНИЙ РОЗМІР при ВІДКРИТТІ ВІКНА, не слід використовувати розмір старих жалюзі цього вікна, тому що може вийти дуже великий проміжок.

Правило 5. Якщо монтаж відбувається внакладку, також необхідний точний повний розмір жалюзі з додаванням необхідних відстаней до просвіту і по ширині, і по висоті відкриття. Виготовлення відбуватиметься по точної ширині і висоті. Зробіть для себе позначку, що висота увазі виріб повністю, включаючи карниз і т.д. Одним із винятків є Роллайт, для нього ширина розраховується як розмір від краю до краю. Не слід замовляти жалюзі із зовнішнім монтажем, якщо ви припускаєте встановлювати їх у вікні, яке відкривається назовні, так як це буде ускладнювати відкриття і закриття вікна. Зовнішній монтаж найчастіше використовується для вікон, не мають внутрішньої області, таких як патіо, або скляні розсувні двері.

Вибір, замір і монтаж жалюзі та штор

При замовленні жалюзі необхідно розуміти, які дії потрібні для успішної реалізації вашого проекту. У цій статті ми розповімо про всі етапи: починаючи з визначення розмірів жалюзі і закачуючи доглядом за жалюзі з різних матеріалів.

Розмір жалюзі

Є два способи установки жалюзі: усередині віконного отвору і зовні, над верхньою його кромкою. У того й іншого способу є свої плюси. Наприклад, установка всередині отвору простіше і надійніше, особливо коли мова йде про шведських і римських шторах, проте такий спосіб установки обмежує доступ денного світла в приміщенні і заважає при необхідності відкривати вікна. Якщо ж жалюзі встановити над віконним прорізом, то денне світло буде проходити без перешкод, а так же з'явиться можливість візуально змінити форму вікна. Але і той, і інший спосіб установки вимагає заздалегідь встановити дерев'яну планку для кріплення жалюзі.

Римські жалюзі, розташування штирів

Для визначення та ширини і довжини готового жалюзі необхідно спочатку виміряти вікно. Верхній штир повинен бути розташований на відстані 10 см (половина додавання) від нижньої кромки, якщо у вашому проекті не вказано інакше. Верхній штир повинен розташовуватися в 30 см (півтора додавання) від верхньої кромки. Решта штирі розташуйте на рівному одному додаванню відстані (приблизно 20 см).

Якщо ваші римські жалюзі на підкладці, то слід додати ще 3 см до довжини готового жалюзі на кулісу для кожного штиря, а так само додати тканини на підгини.

Кількість тканини на жалюзі

Щоб визначити, яку кількість тканини Вам знадобитися, необхідно ширину жалюзі (вона дорівнює довжині дерев'яної планки) помножити на передбачувану довжину виробу. Таким чином ви отримаєте величину, рівну розміру готового виробу. Але не забудьте, що необхідно ще врахувати кількість тканини на припуски, на підгини і шви. Ця величина буде різною в кожного проекту.

Якщо ви хочете повісити жалюзі усередині віконного отвору, то ширина планки повинна бути рівна ширині прорізу мінус 2 см (для відступів від країв з 2 сторін). Пригвинчувати планку в такому випадку потрібно безпосередньо на віконній рамі, під верхньою кромкою отвору. Якщо ж жалюзі планується повісити над віконним прорізом, то ширина планки повинні бути рівна ширині отвору плюс 20-30 см. У такому випадку пригвинтити планку потрібно буде до стіни над вікном або ж до верхньої крайки віконного отвору.

Довжини жалюзі

Жалюзі, розташоване всередині віконного прорізу має бути на 1 см коротше, ніж сам отвір. Для визначення їх довжини виміряйте відстань від верхньої кромки планки до підлокітника і відніміть 1 см.

Для визначення довжини жалюзі, розташованого поверх віконного отвору, необхідно виміряти відстань від верхньої кромки планки до самого низу віконного прорізу і додати до отриманого розміром 5 см.

Визначення розміру штор

Перш ніж визначати розмір штор радимо повісити карниз. Якщо згідно з вашим проектом, штори будуть опускатися до підлоги, то перед визначенням розміру визначитеся з статевим покриттям і килимами.

Виміряйте вікно за допомогою металевої рулетки. Бажано попросити когось допомогти, удвох виміряти вікно буде набагато простіше. Вирішіть, який метод кріплення штор ви віддасте перевагу. Від цього залежить, в якому місці потрібно буде розташувати штангу.

Ширина або обсяг штор

Для набуття обсягу штор необхідно подивитися проект, так як обсяг залежить від шторно тасьми. Зазвичай одне полотнище має бути в 1,5-2,5 рази ширше половини штанги. Для визначення довжини штор вирішите, на якому карнизі вони будуть висіти. Якщо це відкритий карниз, то визначте для себе висоту від полозів карниза і від цієї точки міряйте відстань вниз до бажаної довжини.

Якщо штори висять на карнизі з кільцями, то довжину слід міряти від низу кільця. У карниза з ламбрекеном слід виміряти довжину від його нижньої кромки і відняти висоту гачка. Якщо ви не знаєте розмір гачка, то краще повісити шматок шторної тасьми на карниз, використовуючи гачки, і виміряти зазор між нижньою кромкою ламбрекену і верхньою кромкою тасьми.

Витрата тканини

Розмір штор залежить від їх типу. Для визначення розміру необхідно помножити ширину (рівну довжині карниза або штанги разом з кронштейнами або каркаса ламбрекену) на довжину (рівну довжині від кріплення штор до підлоги або підвіконня).

Пам'ятайте, що краще виміряти довжину і ширину кілька разів, щоб не допустити помилки. Підлоги можуть бути нерівними, тому виміряйте довжину в декількох місцях. Те ж саме стосується і ширини вікна. Визначте скільки шматків штор знадобитися вам в ширину. Для цього поділите необхідну ширину штор на ширину тканини.

Тепер саме час порахувати загальний метраж. Для цього додайте до довжини штор припуски на підгини і помножте число, що вийшло на кількість шматків по ширині.

Вибір тканини для штор або жалюзі

Вибір тканин, з яких можна зробити штори або жалюзі в даний час величезний. Тому необхідно врахувати властивості тих чи інших матеріалів і вирішити, що необхідно особисто вам. Можливо, ви хочете штори з щільної тканини, а може бути і, навпаки, - з напівпрозорої. Так що вирішувати вам. Слідом за типом необхідно визначитися з кольором і малюнком. Це так само в більшій мірі залежить від вашого смаку та інтер'єру. Краще вибирати ретельно, попросити в магазині обрізок полюбилася вам тканини або купити небагато. Будинки розгляньте, як буде виглядати тканина і при денному, і при штучному, подивіться, якими властивостями вона володіє. Подивіться, як обрана вами тканина виглядатиме з близького і далекого відстані, як будуть виглядати складки з даної тканини.

Якщо ви обмежені в бюджеті, то краще купити більше дешевої тканини, ніж зовсім небагато дорогою, адже, як правило, довгі та об'ємні штори виглядають краще, ніж короткі і вузькі. Вибираючи тканину, звертайте увагу на її особливості. Наприклад, бавовняна тканина буде непогано виглядати і її, як правило, можна прати, проте при пранні вона сідати. Так що якщо ви використовуєте таку тканину, то не забудьте випрати її перед початком роботи. З м'яких тканин буде прекрасно виглядати шовк, атлас, тафта (як натуральні, так і синтетичні). Ці тканини відмінно драпіруються, мають величезну кількість всіляких малюнків і забарвлень. Не бійтеся використовувати синтетичні тканини: синтетичний шовк виглядає нітрохи не гірше, ніж натуральний, але при цьому не знебарвлюється від впливу сонячних променів.

Сама шкарпетках тканина - це лляна або зроблена з суміші льону та бавовни. Не економте на тканини, як правило, чим дорожче тканина, тим вона м'якше і краще драпірується.

Розкрій

Для розкрою вам знадобитися рівна поверхня і гострі ножиці. Не забудьте перед розкриємо перевірити, чи немає дефектів на тканини і ще раз пройтися по всіх розрахунками: чи всі припуски і підгини враховані. Пропрасуйте тканину.

Насамперед проведіть лінію під прямим кутом до краю. Якщо тканина рихлого плетіння, то можна просто висмикнути поперечну нитку і таким чином отримати пряму. В іншому випадку вам знадобитися косинець і довга лінійка. Кожен раз перевіряйте, чи правильно ви провели ту чи іншу лінію. Ви повинні бути твердо впевнені, що все розкреслили вірно, перш ніж братися за ножиці.

Якщо на вашій тканини є повторюваний великий малюнок, то краще помістити його внизу. Слідкуйте за тим, щоб малюнок на всіх деталях розташувався в правильному напрямку. Викроєні деталі краще не складати. Якщо ж в цьому все ж є необхідність, то складаєте деталі по довжині.

Карниз для штор

Існують різні способи вішати штори. Можна скористатися дерев'яними або металевими карнизами. Тим більше упори на кінцях можуть бути самої різної форми, що, безсумнівно, допоможе карнизу вписатися у ваш інтер'єр. Вибір карниза цілком залежить від інтер'єру приміщення. Наприклад, сучасний стиль поєднується зі сталлю, кантрі - з натуральним деревом, скандинавський стиль - з дерев'яним або чавунним литим карнизом. Повісьте на штангу відповідні кільця і встановіть два кронштейна з боків віконного отвору і, якщо це необхідно, то закріпіть штангу третій кронштейном посередині. Прикріпіть полотнища до карнизу віддається перевага вами способом: за допомогою шторних кілець, гачками або «очима» шторної тасьми.

Останнім часом в моду увійшли прості рішення в стилі хай-тек: тонка струна-карниз і «глазки» на шторах або потужні затискачі, фіксуючі штори. Будьте обережні, затискачі можуть пошкодити штори з тонкої тканини.

Догляд за шторами і жалюзі

Якщо своєчасно прати штори і протирати карниз, тоді вони прослужать вам довго. Чистка пилососом

Необхідно регулярно пилососити штори і карниз м'якою щіткою, щоб не накопичувалася пил. Пам'ятайте, що усунути свіжу пил набагато простіше, ніж застарілу. Ретельно обробляйте збірки і складки.

Провітрювання

Провітрювання - найпростіший спосіб освіжити штори. Просто розкрийте вікно в гарний сонячний день і закрийте штори. Це дозволить їм позбутися від сторонніх запахів і застарілої пилу. Можна зняти штори і повісити їх на деякий час на білизняний мотузок у дворі.

Прання

Штори без підкладки ви можете випрати і вдома, але тільки в тому випадку, якщо у тканини немає спеціальної просочення. Інакше, втративши її, штори можуть деформуватися. Якщо у вас зберігся невеликий шматок тканини, з якої зроблені ваші штори, то краще спочатку випрати його. Якщо він сяде, то штори краще здавати в хімчистку, інакше ви ризикуєте зіпсувати їх домашньої пранням.

Гладити штори краще у вологому стані, акуратно, щоб не пошкодити тканину. Непогано використовувати відправник, щоб на поверхні штор не залишилося зморшок.

Хімчистка

Штори на підкладці і жалюзі не слід прати самостійно, а краще регулярно здавати в хімчистку. Однак провітрювання і чищення пилососом їм не зашкодить.

Догляд за фурнітурою

Карниз прослужить вам довго, якщо ви будете регулярно обробляти його антистатиком. Також не забувайте протирати його м'якою ганчіркою для видалення пилу.

Управління вертикальних жалюзі.

 

Управління жалюзі Управління жалюзі Управління жалюзі

 

Монтаж вертикальних жалюзі

 

Монтаж жалюзі Монтаж жалюзі Монтаж жалюзі

 

При монтажі жалюзі до Амстронг (підвісна стеля) робиться отвір в направляючих стелі, і кліпса жалюзі прикручується самонарізом.

До стелі кліпса монтується на дюбелі.

До стіни кліпса монтується на кронштейн (кутик) а сам кутик монтується до стіни.

 

Замір горизонтальних жалюзі.

Замір жалюзі

 

Замір жалюзі Висоту жалюзі міряємо таксамо

 

Так, поміряли добре, (приклад: у нас вийшла ширина 1000 мм. або 100 см.) після цього добавляємо по ширині 5 мм. до цього розміру (приклад: 1000 мм. +5 мм. =1005 мм. або 100,5 см.) а по висоті потрібно добавити трішки більше, тому що у жалюзі є карниз який кріпиться до вікна і він має бути вище самого штапика, також жалюзі повинні бути нижче нижнього штапика щоб не було просвіту тому до нашої висоти, а в нас наприклад висота жалюзі вийшла 1300 мм. або 130 см. добавляємо ще 40 мм. або 4см.=1340мм. або 134 см.

І в нас готові жалюзі виходять: по ширині 1005мм. * по висоті 1340мм.

Після замірів потрібно визначитися з якої сторони повинен бути механізм жалюзі (підйом поворот) з лівої чи з правої сторони.

Чи потрібні фіксатори жалюзі, які фіксують жалюзі внизу щоб вони не теліпалися.

 

 

 

Жалюзі

Жалюзі Львів

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури