Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Акция. Самые низкие цены в этом сезоне !!!Скидки на окна, ролокассеты, тканевые ролеты, подоконники во Львове

Летние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цены на гаражные ворота еще ниже, цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

Акция с 06.07.2021 по 14.07.2021

 

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Підвіконники WDS

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

WDS пластикові підвіконники виробництва Україна з заокругленим капіносом

Пропонуємо вашій увазі пластикові підвіконники WDS виробництва української компанії  MIROPLAST м.Дніпропетровськ. WDS підвіконник знаходиться в ціновій категорії економ классу, при цьому має деякі переваги та відмінності від найдешевшого на ринку підвіконника украінського виробництва Openteck (м.Каховка). Поверхня підвіконника це акрилова плівка німецької торгової марки Оріс. Підвіконник WDS витримує вагу до 100кг. 

Гарантія - виробник надає на підвіконник WDS 10 років гарантії, гарантійними будуть вважатись вздуття поверхні підвіконника (бульбашкі або пухірці), в такому випадку виробник за свій кошт демонтує та встановить новий підвіконник замість пошкодженного,  відновить відкоси та ін.

Характерною відмінністю підвіконника WDS від інших його "побратимів" є заокруглена форма капіносу - на мою думку, цікаве дизайнерське рішення. Всього є 8 кольорів, якими представлений підвіконник. Білий підвіконник WDS реалізовний як з матовою так і з глянцевою поверхнею, інші кольори мають матову поверхню і при цьому мають фактуру. Найбільши попитом користуються кольори золотий дуб, білий глянцевий, білий матовий, цікаві кольори - королівський мармур та димчастий граніт. Хочемо звернути вашу увагу, що з білими пластиковими вікнами зовсім не обов′язково встановлювати білий підвіконник, інші комбінації кольорів наприклад, біле вікно та підвіконник кольору димачстий граніт, створюють дуже цікаві інтерьєрні рішення.

 

Отже ціни на підвіконники WDS з порізкою під розмір:

Ціни на підвіконня WDS (ціна не залежить від кольору)
глибина підвіконника виміри ціна в грн.
150 мм. м.пог. 123
200 мм. м.пог. 164
250 мм. м.пог. 205
300 мм. м.пог. 246
350 мм. м.пог. 287
400 мм. м.пог. 328
450 мм. м.пог. 369
500 мм. м.пог. 409
550 мм. м.пог. 491
600 мм. м.пог. 491
650 мм. м.пог. -
700 мм. м.пог. -
бокова заглушка в колір шт. 10
кутове з′єднання шт. 35
Кольорова гамма підвіконників українського виробництва торгової марки WDS

підвіконники WDS львів

Колір підвіконника білий глянець

WDS-3

Пластикове підвіконня WDS колір білий матовий

WDS-2-2

колір королівський мармур

WDS-6 колір димчастий граніт
WDS-5 Золотий дуб
WDS-8 Горіх
WDS-9 Дуб Монтана
WDS-10 Темна Вишня

 

 

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури