Ukrainian (UA)
 Акційні знижки. Найнищі ціни у цьому сезоні !!!  ►Акція на вікна ролокасети жалюзі ворота підвіконня у Львові

Літні теплі знижки у Львові  на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні   на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено, неймовірні низькі ціни на горизонтальні та вертикальні жалюзі у Львові. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

      

Акція триває з 18.06.2018 по 27.06.2018
Власникам карточок Приватбанку - діє програма оплата частинами, розстрочка платежів без комісій та відсотків. Телефонуйте до нас щоб дізнатись подробиці! Ми з радістю Вас проконсультуємо! Просимо вибачити, через коливання курсу - ціни на сайті тимчасово можуть відрізнятись!
Наші телефони: Київстар: (067) 6733662, Інтертелеком: (032) 253-03-55, Лайф: (093)036-55-22
ТЕПЛІ КРЕДИТИ UKRSIBBANK відновив кредитування енергоефективних заходів для населення.

Броньовані склопакети

Броньовані склопакети

Якщо ваше приміщення вимагає додаткового захисту ви можете встановити спеціальні склопакети з захисним покриттям.

Віконна компанія «Квартал-А» має в своєму асортименті склопакети з захисним покриттям (броньовані). Такі склопакети покликані захистити приміщення від стороннього проникнення. Спеціальне покриття на склопакеті застосовуються для посилення механічних властивостей скла з метою протидії ударам важким предметом (молоток, камінь), для захисту від вибухів (розлітання на уламки, ударна хвиля). Якщо вікно захищене таким склопакетом, швидко проникнути до приміщення буде дуже важко.

Розрізняють 2 класи тривкості Р3А (СУ-3) та Р2А (СУ-2 ), згідно з формулюванням ДСТУ  “Засоби інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів. Захисне скло. Класифікація” скло, яке відповідає вищевказаним вимогам, “може бути тимчасовою перешкодою у випадку непідготовленого нападу”.

Класи тривкості Р3А і Р2А відповідають європейським Р-3 і Р-2 відповідно до PREN 356.1990 “Testing and Classification of Security Glazing Products for Use in Building”.

Характеристики та переваги захисного склопакету:

  1. Склопакет з спеціальним покриттям має високу оптичну прозорість.
  2. Антистатичний
  3. Поглинає ультрафіолетове випромінювання (кожен з пропонованих нами матеріалів поглинає  97%-99% УФ-випромінювання).
  4. Підвищує шумоізоляцію
  5. Не розсипається при розбиванні і продовжує виконувати захисні функції
  6. Збільшення вогнестійкості у півтора десятка разів у порівнянні зі звичайним склопакетом
  7. Зростає опір теплопередачі, що в свою чергу збільшує показник енергозбереження

Перед тим, як прийняти рішення про втановлення склопакетів з захисним покриттям, бажано проконсультуватися з спеціалістами ДСО або ж охоронними фірмами, які володіють відповідними ліцензіями.

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури