Ukrainian (UA)
 Акційні знижки. Найнищі ціни у цьому сезоні !!!  ►Знижки на вікна, ролокасети, підвіконня, штучний камінь, тканинні ролети у Львові
Осінні теплі знижки у Львові  на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні   на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено, неймовірні низькі ціни на горизонтальні та вертикальні жалюзі у Львові. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

      

Акція триває з 19.10.2020 по 24.10.2020

 

Basic-Design

Віконні профілі Rehau "Basic-Design"

Трикамерна система з шириною коробки 60 мм

Теплоізоляція Rt=0,67 мК/Вт (величина Rt  показує коефіцієнт опору теплопередачі конструкції. Чим більше це значення, тим меншими є тепловтрати)

Два герметичні ущільнення оберігають від протягів, пилу та води.

Поверхня: високоякісна,гладка,однорідна та легко очищується.

Звукоізоляція: рекомендования максимальний рівень шуму від 25 до 35 дБ (для проживання і для сна) рівень шуму, який поглинається вікном від 25дБ до 40дБ.

 

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури