-->
Ukrainian (UA)
 Акційні знижки. Найнищі ціни у цьому сезоні !!!  ►Акція на вікна ролокасети підвіконня штучний камінь у Львові
Осінні теплі знижки у Львові  на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні   на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено, неймовірні низькі ціни на горизонтальні та вертикальні жалюзі у Львові. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

      

Акція триває з 15.10.2019 по 21.10.2019
Власникам карточок Приватбанку - діє програма оплата частинами, розстрочка платежів без комісій та відсотків. Телефонуйте до нас щоб дізнатись подробиці! Ми з радістю Вас проконсультуємо! Просимо вибачити, через коливання курсу - ціни на сайті тимчасово можуть відрізнятись!
Наші телефони: Київстар: (067) 6733662, Інтертелеком: (032) 253-03-55, Лайф: (093)036-55-22
ТЕПЛІ КРЕДИТИ UKRSIBBANK відновив кредитування енергоефективних заходів для населення.

Шпроси на вікна та двері

Шпроси, це декоративний елемент склопакета. В наших вікнах ми використовуємо шпроси білого, коричневого та золотого кольору. Шпроси монтуються всередину склопакета, в проміжках між склом. Форма шпросів буває круглого перетину, а також прямокутного та фігурного. Стандартні шпроси мають ширину 8, 18, 26 і 45 мм. Вікна в яких змонтовані шпроси додають довершаність та красу дизайну будівлі. Найкраще шпроси гамонують на ламінованих вікнах. Най частіше їх встановлюють у будинках старого фонду. Це пов'язано з тим, що на старих вікнах, була декоративна розкладка склопакета і нові вікна повинні максимально імітувати її. Вибрати вікно зі шпросами або без них - справа особиста. Для деяких першорядне значення має зовнішній вигляд вікна, для інших - найважливіше його функціональність. Вирішення питання про оздоблення вікна шпросами залежить лише від бачення архітектора та від особистих уподобань власника будинку або квартири.

Шпроси на вікна та двері

Шпроси, це прикраса, стиль та дизайн у віконній індустрії. За допомогою шпросів Ваші вікна будуть мати індевідуальний стиль .

Шпрос широкийШпрос вузький

вікна в кредит
ціни на вікна
профільні системи вікон
як замовити вікна
монтаж металопластикових вікон взимку
акція святкові знижки

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури