Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Як дізнатися все про ПВХ… вікна

Ви вже, мабуть, стикнулися із пластиковими вікнами і безперечно знаєте усі переваги ПВХ: довговічність, міцність, герметечність, енергозберігаючі властивості. Але Вас завжди мучило питання де ж виготовляють пластикові вікна і як це дізнатися, як відбувається цей процес. Ми розповімо цю таємницю і тепер Ви зможете подивувати знайомих своїми хорошими знаннями у галузі пластикових вікон. Візьмемо для прикладу металопластиковий профіль фірми Rehau, оскільки це одна із найпоширеніших фірм на цьому ринку. Так от, кожна фірма після виготовлення продукції, себто ПВХ, маркує її. У маркуванні закодована обов'язкова інформація, себто місце, де виготовлений профіль, а це номер заводу та номер екструдера; дата і рік виробництва, також матеріали із якого виготовлений склопакет і державні стандарти країни, в якій виготовлено ПВХ.
Наводимо приклад: REHAU 401 02 28 02-09-15 18 3 ПВХ АРТ 554001 ДСТУ 30673-99
401 - код держави, в якій виробляється ПВХ,
02 - код заводу, на якому виготовлений склопакет,
28 - код екструдера,
02-09-15 - час виготовлення профілю,
18 3 - час екструзії,
ПВХ - матеріал з якого виготовлений склопакет,
АРТ 554001 - артикул,
ДСТУ 30673-99 - продукція відповідає державним стандартам України.
А, наприклад, продукція, яку виготовляють у Німеччині, може мати дещо інше маркування, у шифрування може розміщуватися інформація про додаткове тестування продукції та контролю якості продукції незалежними організаціями.
Також Ви, мабуть, завжди задумувалися із якого матеріалу виготовляють пластикові вікна, адже, допитливість дорослої людини нічим не менша за допитливість дитини, тільки питання стосуються інших речей.
Навідмінно від дерев'яного вікна, де використовується дерево, скло, та цвяхи, то при виробництві металопластикових вікон використовують пластикові профілі. Профілі бувають різними, все залежить від призначення склопакета, наприклад: декоративний профіль, з'єднувальні профілі, профілі-коробки.
Зазвичай всередині металопластиковий профіль має складну багатокамерну структуру, чим більше камер у профілі тим він тепліший, тим краще він утворює шумовий бар'єр.
При виготовленні металопластикового профілю в одну із камер встановлюється спеціальне металеве армування, саме звідси пішов термін «металопластикове вікно». Металопластикові вікна виготовляються на спеціальних станках, які називають екструдерами, з цим терміном Ви зустрілися, коли ми розповідали про шифрування.
Сам процес виготовлення вікна називається екструзією. Процес виготовлення ПВХ полягає у пропусканні пластику через спеціальну форму - фільєру.
Спеціальні металеві вкладки використовуються для того, щоб надати пластику додаткової міцності, підвищити час його експлуатації.
Товщина такої металевої вкладки може сягати 1,5 - 2 мм. І виготовляється із оцинкованої сталі. Для прикладу на такий профіль вже згадувана фірма Rehau дає гарантію 40 років, хоча ми розуміємо, що це умовність. Іноді покупці вікон задають питання, чи склопакети містять свинець, ми з впевненістю можемо відповісти, що у чистому вигляді - ні. Свинець використовується як стабілізатор при виготовленні ПВХ і в матеріалі лишаються його дрібні частинки, які зовсім не шкодять. Тим паче, що уся продукція проходить сертифікацію на наявність шкідливих речовин у матеріалі. І головне питання, яке цікавить багатьох покупців: для яких температур призначений метало-пластиковий профіль. Зазвичай діапазон температур для яких призначені металопластикові вікна - це від - 50 до +80. Тепер Ви без проблем можете допомагати своїм знайомим вибирати металопластикові вікна - про них Ви знаєте майже все, ну майже…
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури