Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Штучний камінь

Штучний камінь.

Вироби з штучного каменю останнім часом користуються все зростаючою популярністю. Це не дивно, адже за фізичним та естетичним властивостям штучний камінь не поступається натуральному, а навпаки часто перевершує його і при цьому коштує дешевше. Якщо Ви віддаєте перевагу сучасній модні тенденції в оформленні приміщень або хочете підкреслити індивідуальність і вишуканість свого інтер'єру, то найпростіший спосіб - це використовувати вироби з штучного каменю а саме підвіконня, кухонні стільниці, барні стійки, пристінкові бортикі, столи, полиці, раковини та ін.

Що таке штучний камінь?

Штучний або декоративний камінь - це сучасний високотехнологічний матеріал, що використовується для виготовлення виробів для дому, офісу, ресторану і т. д. Ми виробляєм його за технологією змішування натуральних наповнювачів (дрібні часткі мармуру, граніту, камінчики), хімічних барвників та поліефірної смоли. Наші вироби з штучного каміню мають товщину 25 або 35 мм.

Штучний камінь важкий - вага одного квадратного метру готового виробу 25- 35кг.

Штучний камінь хімічно стійкий, міцний і досить термостійкий. він не потемніє, не втратить колір від відкритих променів сонця, не покриється плямами від пролитих побутових рідин, не розколеться від випадкових ударів, так як є еластичніший ніж натуральний мармур або граніт. З недоліків штучного каменю є низька опірність до абразивних матеріалів - від них на поверхні можуть з'явитися подряпини та шорсткості. Вироби з штучного каменю можна мити м'якими губками або ганчірками, а для усунення подряпин, якщо такі раптово утворяться від ударів або недбалого використання, ви можете викликати наших працівників, які використовуючі спеціальні смоли та полірувальні засоби - відновлять гадку поверхню штучного каміню.

Ми виготовляємо за вашими ескізами вироби будь-якої складності та форми. Якщо із-зі великих габаритних розмірів (що ускладнює транспортування готового виробу) немає можливості зробити виріб з однієї частини, то ми виготовляємо з декількох частин та заробляємо шви безпосередньо на вашому об"єкті.

Також на ваше замовлення наші працівникі самі зроблять необхідні заміри, виготвлять ескіз або проект, наприклад кухонної стільниці, або підвіконника неправильної форми.

Після виготовлення вашого замовлення з штучного каменю ви можете самостійно забрати готовий виріб, або замовити в нас послугу по доставці та монтажу.

Штучний камінь - елемент сучасного дизайну та нестандартні рішення.

Штучний камінь дозволяє виготовляти без швів (або з мінімальними непомітними швами) великі вироби неправильної форми наприклад підвіконня для напівкруглих лоджій, кухонні стільниці Г образної форми, полиці П образної форми для камінів, обмеженням по розмірах є тільки можливість транспортування та фізично занести виріб в ваше приміщення (величина сходових проємів та дверей).

Штучний камінь - унікальний обробний матеріал, створений руками людини. Цей винахід чудово імітує натуральний камінь, використовуваний в інтер'єрі протягом багатьох століть. Ще буквально кілька років тому штучний камінь вважався новинкою на українському ринку будматеріалів. Однак цей матеріал дуже швидко став популярний при оздобленні приміщень, виготовленні підвіконь, стільниць, барних стійок та ін. Будучи одним з найбільш багатоцільових і поширених матеріалів, він сьогодні широко затребуваний у сучасних дизайнерів і більшості будівельних компаній. Штучний камінь має багато переваг, ось тільки деякі з них - порівняно низька ціна, можливість виготовлення виробів нестандартної форми одним цілим виробом або з"єднання декількох частин непомітним швом. Крім цього, він поєднує в собі функціональність і красу натурального каменю.

Такий універсальний матеріал, як штучний камінь, застосовується нашою компанією для виробництва різних поверхонь, наприклад, підвіконь, стільниць, барних стійок, камінних полок, пристінкових бортиків, столиків з умивальниом в ванних кімнатах.

Штучний камінь застосовують для оздоблення різних приміщень кухонь, віталень, ванних кімнат, гардеробів, офісів.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури