Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Каталог тканин для тканевих ролет

Тканеві ролети - прекрасна альтернатива або доповнення шторам. Якщо ви часто користуєтеся підвіконником в повсякденні як полицею і не хочете щоб штора вам закривала доступ - тканеві ролети це чудове рішення. Крім того тканеві ролети на відміну від штор не збирають на себе пороха, оскільки оброблені спеціальним антистатичним засобом що відштовхує пил.

Отже, розміщаємо нижче каталог тканин, які є в нас в наявності. Це далеко не всі фотографії, тому що в нас налічується близько 400 типів та розцвіток тканин різних фактур, товщини, ступіні прозорості та нанесених малюнків. Ми викладаємо фотографії на сайті по мірі можливості.

Зі всім тканинами ви можете ознайомитись у нас в офісі - магазині за адресою м.Львів, вул. Ветеранів 5, або, якщо ви знаходитеся у Львові та області, ви можете скористатись послугами нашого замірника, який приїде до вас з каталогами тканин, проконсультує вас, виміряє розміри необхідні для виготовлення тканевих ролет, одразу звяжеться з нашим офісом для прорахунку вартості вашого замовлення, та, за необхідності, укладе з вами договір та візьме передплату в розмірі 50% вартості замовлення. Протягом 5-7 робочих днів ваші тканеві ролети будуть готові, наш менеджер звяжеться з вами, домовиться про встановлення тканевих ролет на зручний для вас час, наші майстри приїдуть, швидко та аккуратно встановлять тканеві ролетки і лише після цього ви сплатите решта 50% ціни замовлення.

Ціна тканевих ролет складається з ціни мехнізму та ціни тканини. В середньому механізм коштує від 80 до 260 грн за одиницю а тканина коштує від 134 до 380 грн за метр квадратний.Тканини з Польщі, Німеччини, Данії, Голандії. Для вибагливих клієнтів є в нас тканини і до 700грн за метр квадратних і вони того варті! Ознайомитись з типами механізмів відкривання опускання тканин, та цінами на тканини.

Каталог тканин ролеткі тканинні

tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-1 tkanevi_rolety-1
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-2 tkanevi_rolety-2
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-3 tkanevi_rolety-3
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-4 tkanevi_rolety-4
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-5 tkanevi_rolety-5
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-6 tkanevi_rolety-6
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-7 tkanevi_rolety-7
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-8 tkanevi_rolety-8
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-9 tkanevi_rolety-9
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-10 tkanevi_rolety-10
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-11 tkanevi_rolety-11
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-12 tkanevi_rolety-12
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-13 tkanevi_rolety-13
tkanevi_rolety-...
tkanevi_rolety-14 tkanevi_rolety-14


Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури