Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

Дрогобич

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Вікна Дрогобич, ролокасети ролети гаражні ворота в ДрогобичіДрогобицький район.

Виникло місто приблизно в ХІ столітті в місцині, яка багата соляними джерелами з яких здавна видобували сіль. З самого моменту заснування міста головним його багатством були соляна промисловість. Про існування міста біля джерел ропи свідчить хоча б факт, зафіксований в 1106 році в Києво-Печерському патерику. Тоді, внаслідок уособиці між Давидом Ігоревичем та Святополком Ізяславичем, припинився довіз солі з Галича та Перемишля, й не стало її по всій Руській землі. Технологія добування солі була досить проста. В спеціальні жбани (черіні) заливали воду збагачену сіллю (ропу) й нагрівали ті жбани на багатті. До наших днів збереглися назви вулиць, пов’язані з цим процесом: Зварицька, Жупна (Жупою називали солеварню), Солоний Ставок. При випаровуванні води залишалась сама сіль, яка обпалювалася на вогні у вигляді так званих топок. Дев'ять таких конусоподібних топок стали символом міста і зображені на гербах міста різних періодів:польського, австрійського, радянського й сучасного періоду незалежності України. Поряд було побудовано фортецю Тустань.

Від Львова до Дрогобича 78 км.(Т1416)

Доставка нашим транспортом.

Можливість доставки перевізником.

Виїзд за мірника на об’єкт 156 гривень

Виїзд монтажної бригади на об’єкт 312 гривень

Виїзд сервісної бригади. Згідно договору.

Наша продукція:

Вікна, балконні блоки, лоджії, перегородки, вхідні двері з профілю REHAU (РЕХАУ).

Підвіконня виробництва німеччина: REHAU, Muller, Werzalit

Підвіконня Українського виробництва: Данке, Опентех

Підвіконня зовнішні (зливи): сталеві фарбовані білі коричневі, алюмінієві,  пластикові.

Підвіконня з натурального каменю.

Підвіконня з штучного каменю власного виробництва

Ролокасети ролети, ролорешітки захисні: Алютех, Алюсел.

Мікропровітрювані (щілинні провітрювані) Titon

Москітні сітки

Тканинні ролети

Жалюзі

Гаражні ворота: Алютех, Кружик

Автоматика:  розсувна система та відкатна.

Шлагбауми Алютех, Кружик.

 

 


Ключеві слова тега
для цієї сторінки сайту:

Вікна Дрогобич, жалюзі, Ролокасети, ролети Дрогобич, Гаражні ворота, москітні сітки, підвіконня замовити Дрогобич, тканинні ролети, REHAU Дрогобицький район, ціна на вікна Дрогобич, німецькі вікна, пластикові вікна, REHAU, магазин вікон в Дрогобичу.


Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури