Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі зимові знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 20.02.2024 по 29.02.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Гарантія на підвіконникі з штучного мармуру та граніту

pidvikonnyk_shtuchny_kamin

Віконна компанія «Квартал-А» гарантує протягом п'яти років високі експлуатаційні показники підвіконників зі штучного мармуру та граніту, при умові дотримання технічних вимог при транспортуванні, монтажу і експлуатації.

Транспортування підвіконників проводити в горизонтальному положенні на рівній поверхні в упаковці з картону.

Монтаж підвіконників проводити на рівній горизонтальній поверхні за допомогою цементного розчину або плиточного клею. У випадку, коли 50 % площини підвіконника по ширині не опирається на несучу поверхню, необхідно встановлювати несучі опори через кожен погонний метр довжини підвіконника.

Догляд за підвіконниками з штучного каменю досить простий. Вони миються та чистяться звичайною водою або рідкими миючими засобами, які не містять абразиву.

Ознайомитись із взірцями підвіконників з штучного каменю мармуру та граніту ви можете за адресою: 79000 м.Львів, вул. Ветеранів 5 , або отримати консультацію та зробити замолення за тел./ факс. (032) 297-03-26 , +38(067)6733662 .

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури