Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

Roletu

Ремонт ролокасет ролет у Львові

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Професійний ремонт ролокасет ролет у Львові.

Нічого не робіть до приїзду майстра. Практика показує, що невелика поломка ролокасети при дилетантських спробах її виправити перетворюється на серйозну проблему. При будь-якій несправності ролокасети, будь то скрегіт, стукіт, заїдання, перекошування або будь-яке інше порушення функціональності, дуже часто користувач вирішує поганяти полотно ролокасети туди-сюди, посмикати або в ручну підняти або опустити полотно ролети. Такі дії ведуть до додаткового руйнування комплектуючих ролет і збільшенню проблеми, що лише збільшує вартість ремонту і строк його виконання, так як чим більше зруйновано частин, тим менш імовірно, що таке їх різноманітність і кількість виявиться у майстра в наявності. Замовлення же необхідних запчастин для ролокасет займає час і обходиться дорожче, також як і повторний виїзд ремонтника.

Конструкція ролокасети дуже надійна і будь-який її вихід з ладу має свої причини, причому фізичний знос ролокасети явище досить рідкісне, адже термін служби вірно спроектованої і правильно встановленої ролети становить від 5 до 15 років без профілактики та обслуговування.

В основному, ролокасети ламаються через помилки проектування, пов'язаними з невірно розрахованими навантаженнями на конструкційні елементи ролокасети і неврахованими параметрами експлуатації ролокасети, такими як інтенсивність використання і врахування особливостей робочого середовища (вітер, вібрація, вологість, температура, запиленість).

Найбільш же частим чинником, що впливає на надійність ролокасет, є неправильна збірка і монтаж ролет. Полотно з невеликими заусенцами, перекосами, неоригінальними або вживаними комплектуючими, зібрана умільцями втрачає половину свого ресурсу. Другу половину ресурсу ролокасети з'їдає топорна установка з використанням ненадійного кріплення і порушенням елементарних правил монтажу, недотримання технологічних зазорів і ухилів, приведе до неприпустимого- зміни геометрії конструкції і втрати нормальної працездатності ролети. В результаті, вже через рік-півтора ролокасети потребують термінового ремонту або відновлення.

При ремонті ролокасети мало замінити що вийшли з ладу частини, необхідно обов'язково визначити причину виходу з ладу ролокасети і усунути її, щоб ролета прослужила ще багато років, така задача посильна тільки для професіонала. Виїзд майстра для діагностики несправності і усунення причини, що викликала її, в кінцевому підсумку обійдеться дешевше регулярного ремонту нескінченно ламаються з невідомої причини ролокасети.

Професійний майстер по ролокасетам вкаже на помилки проектування та монтажу, які необхідно виправити під час ремонту і порадить найбільш оптимальний технічно і економічно варіант усунення дефектів, складе кошторис ремонту ролокасети і дасть реальну гарантію працездатності ролети на розумний строк. Діючі тверді розцінки на основні види робіт з ремонту ролокасет не дозволять переплатити за поточний ремонт і допоможуть спланувати бюджет на обслуговування ролет в майбутньому.

У більшості випадків загальна вартість ремонту алюмінієвих ролокасет без заміни поламаних комплектуючих, включаючи виїзд майстра в межах Львову, обходиться в 200-250 грн за одну конструкцію. У випадках якщо у ролокасети пошкоджений підвіс і ролетне полотно постраждало незначно, то ремонт з урахуванням запчастин вкладається в 250-350 грн, але тільки якщо не потрібен попереднє замовлення рідко використовуваних комплектуючих і повторний виїзд майстра для їх заміни.

При значному пошкодженні полотна, коли потрібно його демонтаж, перебирання і часткове відновлення, вартість ремонту збільшується до 300-500 грн. У таку ж суму обійдеться ремонт ролети, включає заміну ручного або механічного привода ролокасети. Вартість же ремонту із заміною електроприводу становить від 1200 грн. і вище залежно від ціни і виду самого двигуна. На вартість ремонту в межах зазначених вище діапазонів істотно впливає розмір конструкції і доступність її механізмів для маніпуляцій, у випадку, якщо конструкція більша і доступ до неї обмежений, вартість ремонту може перевищити зазначений діапазон на 20-30%.

Крім того, необхідність термінового виконання робіт додає до вартості ремонту ще 30-50% кошторису. Нічні роботи збільшують вартість ремонту не менше ніж на 50%, висотні роботи проводяться бригадою з залученням монтажника-висотника або альпініста, послуги яких оплачуються за окремим тарифом. Сталеві і пластикові ролокасети ремонтуються тільки за попереднім погодженням і домовленості особисто з майстром.

Ремонт ролокасет Ремонт ролокасет у Львові Ремонт ролокасет у Львові, ремонт ролет

Ремонт ролокасет

Регулювання двигуна ролокасети розташованої не вище першого поверху, займає за часом від 10 до 20 хвилин на першому поверсі, 20 - 40 хвилин на другому. Двигуни ролокасети можуть виходити з ладу з вини постійних перебоїв в електромережі. Перепади напруги негативно відбиваються на роботі цієї системи. Щоб уникнути неприємностей у майбутньому, майстри рекомендують встановлювати пристрої, стабілізуючі напруги. Непрофесійна установка двигуна в також може привести до поломки. Іноді знос механізмів і погані погодні умови призводять до того, що ролокасетам потрібний ремонт.

Якщо поломка незначна, то ремонт ролокасет ролет можна провести досить швидко. Наприклад ригелі і пружини, які тримають полотно, замінюються зазвичай протягом 10 - 60 хвилин, в залежності від поверху будівлі. В основному поломки утримувачів полотна пов'язані з обмерзанням, попаданням сторонніх предметів, неправильною установкою і неправильної налаштуванням (регулюванням) двигуна. Набагато рідше ламаються тягові пружини (залізні утримувачі).

Заміна електродвигуна ролокасети займає за часом від 30 до 60 хвилин на першому і другому поверхах. Середній термін служби двигуна від 5 до 10 років. При неінтенсивній експлуатації ролокасети від 10 до 20 років (ранок - вечір). Електродвигуни бувають з аварійним підйомом або без аварійного.

Ремонт ролокасети (полотна) - займає за часом від 20 до 120 хвилин в залежності від розміру і зносу полотна. Є випадки, коли логічніше і дешевше замінити полотно повністю замість його ремонту. Наприклад, у випадку, коли цілих ламелей залишається менше 40%

Переробка ролокасет - установка двигуна іншої марки на залізну ролокасету, подовження або укорочення полотна ролокасети, заміна залізного полотна ролокасети на алюмінієве, перестановка приводу ролокасети, наприклад з пружинного на електродвигун.

 

Ролокасети, ремонт і заміна запчастин. Ціни з вартістю запчастин.

Заміна тягових пружини ролокасети (залізних утримувачів полотна) - від 150 грн.

Заміна ригелів (білих пластмасових тримачів полотна ролокасети) - від 250 грн.

Ремонт полотна ролокасети - від 200 грн.

Регулювання ролокасети, настройка двигуна - від 150 грн.

Заміна або установка двигуна будь-якого типу на ролокасету - від 1200 грн.

Заміна пружини для ролокасети від – 250 грн.

Заміна бокової кришки короба (1 позиція) - від 250 грн.

Заміна кардана - від 250 грн.

Заміна редуктора вороткові (під кардан) - від 250 грн.

Заміна редуктора шнурового або стрічкового - від 250 грн.

Заміна тросового редуктора - від 250 грн.

Заміна капсули валу - від 100 грн.

Заміна ригельного замку з ключами (2шт.) - від 250 грн.

Заміна вимикача для рольставні будь-якого типу - від 250 грн.

Заміна замкового вимикача для рольставні з ключами (2 шт.) - Від 550 грн

Заміна або установка радіоканалу з пультами (2 шт.) - Від 750грн.

Програмування будь-яких пультів (1 - 10 шт) - від 200 грн.

Капсула валу ролокасетиРигельний замок ролокасетиПружина ролокасетиПульт для ролокасетКасета під шнур для ролети

Ролокасети ремонт у Львові

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури