Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

garagni vorota

Теплоізоляція Воріт АЛЮТЕХ

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Вам буде тепло з воротами АЛЮТЕХВорота АЛЮТЕХ Львів

У природи немає поганої погоди ... Це вираз вже стало крилатим. Правда, для власників приватних будинків і гаражів воно актуально тільки в тому випадку, коли вони дійсно готові до всіх сюрпризів природних стихій. Так, сильні морози минулої зими ще раз довели нам, що в питанні збереження тепла всередині приміщення не може бути дрібниць! Більшість автовласників при захисті своїх гаражів віддають перевагу секційним воротам. І тут напрошується питання: чи готовий ваш гараж до наступної зими?

Якщо у вас секційні ворота АЛЮТЕХ, тоді ви можете однозначно відповісти «Так!». І вас підтримають фахівці лабораторій СПбГАСУ (Санкт-Петербург, Росія), РУП «Інститут БЕЛНІЇС» (Мінськ, Білорусь) та Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія). Саме у них секційні ворота АЛЮТЕХ пройшли спеціальні випробування на опір теплопередачі.

В ході випробувань гаражні секційні ворота АЛЮТЕХ продемонстрували опір теплопередачі, рівне 1,00 ± 0,05 м2К/Вт. Згідно з нормативними документами (СНіП 23-02-2003), для Москви з її температурою найхолоднішої п'ятиденки в році -28 оС потрібні ворота, опір теплопередачі яких становить 0,705 м2К/Вт. Цей же показник для Санкт-Петербурга (-26 оС) дорівнює 0,674 м2К/Вт, для Сургута (-43 оС) - 0,935 м2К/Вт. Таким чином, секційні ворота АЛЮТЕХ здатні забезпечити відмінну теплоізоляцію (з запасом!) Навіть у найбільш холодних районах СНД.

Секрет найтепліших секційних воріт - в їх конструкції! Полотно воріт АЛЮТЕХ складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними. При цьому пінополіуретан, яким заповнюються сендвіч-панелі, не містить фреону, а це говорить про екологічність гаражних воріт АЛЮТЕХ.

Саме товщина сендвіч-панелей відіграє основну роль у забезпеченні теплоізоляційних властивостей і ударної стійкості воріт. Секційні ворота виробництва ГК АЛЮТЕХ можуть похвалитися вельми значною товщиною панелей - 45 мм. Це одна із самих товстих і, отже, міцних панелей, представлених на російському ринку.

Кожна панель секційних воріт АЛЮТЕХ забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігають високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах, що забезпечує додаткову теплоізоляцію воріт.

Купуючи гаражні ворота, всім хочеться зробити покупку на століття, а не тільки на одну зиму. Група компаній АЛЮТЕХ подбала не тільки про теплоізоляцію, але й про міцності і довговічності секційних воріт. Конструкція сендвіч-панелі  АЛЮТЕХ забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень. Особлива форма верхнього та нижнього оголовків дозволяє з'єднати між собою зовнішній і внутрішній сталеві листи панелі, утворюючи замкнутий контур. Це виключає можливість розшарування панелей в процесі експлуатації воріт, що особливо важливо для великих і важких воріт.

Високі антикорозійні властивості секційних воріт АЛЮТЕХ забезпечуються за рахунок виготовлення сендвіч-панелей з сталевої оцинкованої стрічки з високоякісним лакофарбовим покриттям, а також застосування забарвлених бічних накладок і комплектуючих з нержавіючої сталі. Елементи полотна секційних воріт АЛЮТЕХ пройшли випробування на антикорозійну стійкість в науково-дослідницької лабораторії РУП «Інститут БЕЛНІЇС». Результати показали, що навіть через 15 років експлуатації воріт седвіч-панелі АЛЮТЕХ збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд.

Всі роки використання секційних воріт АЛЮТЕХ ви можете не турбуватися про власну безпеку і про безпеку ваших близьких. Особлива форма сендвіч-панелей виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між секціями воріт, а також між полотном і вертикальної напрямної. Спільно з кожної пружиною встановлюється запобіжна Храпова муфта. Вона надійно блокує полотно у разі поломки пружини і запобігає його падіння.

В даний час дуже просто підібрати секційні ворота АЛЮТЕХ практично для будь-якого гаражного отвору, враховуючи як розміри, так і відповідність воріт загальному архітектурному стилю споруди. Група компаній АЛЮТЕХ пропонує на ринку ворота з гладкою і фактурною (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) поверхнями, різних популярних і ексклюзивних (золотий дуб, темний дуб, вишня) кольорів.

Висока якість, унікально довгий термін служби і респектабельний зовнішній вигляд - все це відрізняє секційні ворота АЛЮТЕХ. Крім того, секційні ворота АЛЮТЕХ є одним із самих «теплих» пропозицій на ринку (доказано!). Будьте спокійні! З секційними воротами АЛЮТЕХ ваш гараж - під надійним захистом в будь-який час року і в будь-яку погоду ...

Енергоекономія з воротами Алютех

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури