Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

garagni vorota

Промислові ворота АЛЮТЕХ

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Промислові ворота АЛЮТЕХ - захист вашого бізнесу!Промислові ворота АЛЮТЕХ

Чіткий, налагоджений процес виробництва не терпить ніяких затримок і прогалин. До відмінним продажів і запаморочливим прибуткам веде цілий ланцюжок дій і не можна допускати, щоб один з її ланок вийшло з ладу, щоб якась прикра помилка стала на шляху вашої компанії до успіху. З промисловими воротами АЛЮТЕХ ваше підприємство буде працювати як годинник.

До промислових воріт пред'являються особливі вимоги: вони повинні не тільки вписуватися в архітектуру будинку, але і бути безпечними, міцними, надійними і функціональними, адже вони призначені для інтенсивного використання. Всім цим вимогам відповідають промислові ворота АЛЮТЕХ.

Багатофункціональність, міцність і захист

Промислові ворота АЛЮТЕХ володіють унікальними характеристиками міцності: для їх виробництва використовується сендвіч-панель товщиною 45 мм, яка забезпечує жорсткість полотна воріт у зборі і володіє високими міцності і теплоізоляційними характеристиками (приведений опір теплопередачі складає 1,65 м2 ° C / Bт). Це дозволяє гарантувати збереження майна, зберегти тепло і надійно захистити приміщення від впливу навколишнього середовища і шуму.

Промислові ворота АЛЮТЕХ можна встановити в будь-яких отворах. Завдяки десяти типами конструкції можливий монтаж воріт у приміщеннях з низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом. Промислові ворота АЛЮТЕХ можуть встановлюватися в отвори шириною 7 м і висотою 6 м - надійність і безпека забезпечуються додатковим посиленням конструкції. Однак незалежно від розміру та ваги промислових воріт їх можна легко відкривати вручну, оскільки вони збалансовані індивідуально підібраними пружинами. Жорсткість механізму забезпечується оцинкованими сталевими напрямними.

Промислові ворота АЛЮТЕХ стійкі до ударних і вітрових навантажень завдяки особливій конструкції панелей: зовнішній і внутрішній лист з'єднані один з одним, що виключає можливість розшарування в процесі експлуатації.

Сендвіч-панелі АЛЮТЕХ виготовлені з оцинкованої сталі з високоякісним полімерним покриттям товщиною 30-40 мкм (з лицьового боку двошарове - грунт і емаль), стійким до впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень. Маса цинкового покриття складає 225 г/м2, що значно підвищує стійкість панелі до корозії. Підвищена стійкість до корозії всієї конструкції промислових воріт АЛЮТЕХ забезпечується також за рахунок застосування комплектуючих з нержавіючої сталі (роликових кронштейнів, роликових накладок, проміжних петель) і пофарбованих бічних накладок. Для приміщень з підвищеною вологістю (наприклад, автомийок), а також для будівель, що виходять на проїжджу частину і піддаються агресивному впливу солей і реагентів, пропонується спеціальний комплект корозійно-стійких комплектуючих.

Кожна воротная панель оснащена спеціальним не деформующимся ущільненням з EPDM-полімеру, який зберігає еластичність панелі навіть при низьких температурах, забезпечуючи при цьому надійний повітронепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію. По всьому периметру промислові ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору

Лицьова поверхня панелі має тиснення woodgrain (текстура дерева), що не тільки робить панель більш привабливою, але і дозволяє приховати дрібні подряпини, що з'являються в процесі експлуатації.

Визнана якість та надійність

Промислові ворота АЛЮТЕХ відповідають найвищим стандартам якості, надійності і безпеки, що підтверджене Європейською комісією із стандартизації, а також протоколами випробувань, виданими європейської акредитованою лабораторією.

Безпека експлуатації

Промислові ворота АЛЮТЕХ відповідають всім вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:

  • захист від защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт. Забезпечується за рахунок особливої ​​форми сендвіч-панелей;
  • захист від можливості порізу або зачепа;
  • захист від неконтрольованого руху полотна. Пружини підбираються індивідуально під вагу воріт, а конструкція направляючих та роликів виключає самовільний вихід роликів з направляючих, що збезпечує надійний захист від неконтрольованого руху полотна;
  • захист від падіння полотна. Кожна торсіонна пружина оснащена спеціальним пристроєм, надійно фіксує полотно воріт у разі поломки пружини. Застосовуються також спеціальні нижні роликові кронштейни, які запобігають опускання або падіння полотна у разі обриву або зменшення натягу троса.

Система захисту від піддомкрачування може бути використана проти несанкціонованого доступу в приміщення: спеціальний пристрій надійно заблокує полотно і запобіжить проникненню зловмисників.

Додаткові переваги

Управляти воротами можна вручну (ланцюговий редуктор значно полегшить підйом воріт) або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного управління. Широка лінійка приводів дозволяє автоматизувати ворота будь-якої площі і маси.

Вбудована хвіртка або хвіртка в фасаді забезпечить додатковий вхід в приміщення і дозволить продовжити термін служби воріт за рахунок того, що для входу в приміщення не потрібно буде кожного разу піднімати ворота. Компанія АЛЮТЕХ пропонує два види вбудованих хвірток: зі стандартним порогом 168 мм і з низьким порогом 90 мм.

Хвіртка у фасаді та секційні ворота виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються в фасад будівлі, прекрасно доповнюючи один одного. Хвіртка виготовлена ​​з панелей з таким же малюнком і кольором, як і секційні ворота.

Різні варіанти скління використовуються для природного освітлення виробничих приміщень і економії електроенергії.

Для провітрювання приміщення у ворота можна встановити вентиляційні решітки, в тому числі із захисними москітними сітками і можливістю закриття вентиляційних отворів. Грати також можуть встановлюватися у ворота, до яких органами пожежної безпеки пред'являються особливі вимоги.

Промислові ворота АЛЮТЕХ, спроектовані у відповідності з усіма побажаннями замовника, стануть важливою функціональною частиною ефективного бізнесу.

Промислові ворота для бізнесу

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури