Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

garagni vorota

Чому ворота АЛЮТЕХ

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Гра в одні воротаЯкість воріт понад усе. Ворота Алютех у Львові

У вас є гараж. Від чого в першу чергу залежить його надійність? Від воріт! Це як у футболі: якщо ворота на замку - будь-яка команда в підсумку виявиться у виграші. З гаражем та ж історія - дуже важливо грамотно підібрати воротаря, який надійно захистить ваші ворота! На поле виходить АЛЮТЕХ. Команда активно грає на нашому ринку вже більше 15 років і за неї хворіють сотні тисяч клієнтів в 37 країнах світу! Звучить свисток. Жарти в сторону! Матч розпочався!

Рахунок 1:0 Антикорозійна стійкість

Високі антикорозійні властивості секційних воріт АЛЮТЕХ забезпечуються за рахунок виготовлення сендвіч-панелей з сталевої оцинкованої стрічки з високоякісним лакофарбовим покриттям. Закріплює результат прімененіe забарвлених бічних накладок і комплектуючих з нержавіючої сталі. Елементи полотна секційних воріт АЛЮТЕХ пройшли випробування на антикорозійну стійкість. Результати показали, що навіть через 15 років експлуатації воріт седвіч-панелі АЛЮТЕХ збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд.

Рахунок 2:0 Надійність конструкції

Гаражним воротам доведеться стійко витримувати спеку і холод, дощ і сніг. Конструкція сендвіч-панелі АЛЮТЕХ забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень. Ці характеристики визначаються, в першу чергу, значною товщиною 45 мм (це одна з найміцніших сендвіч-панелей на ринку!), А також їх особливою конструкцією, при якій зовнішній і внутрішній сталеві листи кожній панелі з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур. Це виключає можливість розшарування панелей в процесі експлуатації виробу, що особливо важливо для великих і важких воріт. Встановлені по всьому периметру секційних гаражних воріт еластичні ущільнювачі на основі полімерного каучуку надійно перекривають стики і в поєднанні з направляючими служать для герметизації отвору.

Рахунок 3:0 Теплофізичні властивості

Високі теплофізичні властивості воріт досягаються завдяки унікальній товщині сендвіч-панелей і якісному утеплювачу. Результати численних досліджень в лабораторіях СПбГАСУ (Санкт-Петербург, Росія), Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія) за участю Всесоюзного інституту метрології показали, що коефіцієнт опору теплопередачі воріт АЛЮТЕХ дорівнює 1,00 м2К/Вт, що можна порівняти з цегляною стіною в 60 см. Чи достатньо цього для наших широт? Судіть самі. Навіть для Тюмені цей показник становить 0,935 м2К/Вт. Висновок очевидний: секційні ворота АЛЮТЕХ справляться зі своїм завданням більш ніж на 100%.

Рахунок 4:0 Безпека воріт

Гаражні ворота АЛЮТЕХ відповідають суворим європейським стандартам безпеки, що підтверджено протоколом випробувань, проведених європейською акредитованою лабораторією. Наявність цього протоколу дозволяє наносити на гаражні ворота АЛЮТЕХ маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу. Спираючись на ці дослідження, можна з упевненістю сказати: ви і ваші близькі в цілковитій безпеці! Конструкція сендвіч-панелей виключає можливість защемлення пальців між секціями воріт, а також між полотном і направляє. Завдяки потужним пружинам, гаражні автоматичні ворота добре збалансовані, м'яко закриваються, фактично без зусилля відкриваються і надійно фіксуються після повного відкривання. Для зручності ручного відкривання секційних воріт виріб як зовні, так і зсередини оснащене зручними ручками. При цьому всі пристрої безпеки входять в базову комплектацію секційних воріт АЛЮТЕХ.

Рахунок 5:0. Естетичність

Секційні ворота АЛЮТЕХ в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні. Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) і квітів панелей, секційні ворота АЛЮТЕХ ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом. Ворота з сендвіч-панелей можуть імітувати текстуру дерева (золотий дуб, темний дуб, вишня) і при цьому володіють всіма перевагами сталевих воріт! Таким чином, ворота АЛЮТЕХ ідеально підкреслять екологічність вашого житла, додадуть котеджу елемент престижу і підкреслять індивідуальність. До чотирьох стандартним кольорам, які пропонуються без націнки за фарбування, нещодавно додалися ще чотири. Тепер ворота з типом полотна S-гофр і мікрохвиля можуть бути пурпурно-червоного кольору, кольору слонової кістки, зеленого моху і антрациту. При цьому за вашим бажанням сендвіч-панелі АЛЮТЕХ можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL. Вибір за вами.

Отже, матч закінчений з рахунком 5:0. Команда АЛЮТЕХ забила п'ять голів і виставила надійного воротаря, який не пропустив у свої ворота жодного м'яча. Насправді ця команда вже давно грає в чемпіонаті Європи. У компанії АЛЮТЕХ є представництва в багатьох містах Західної та Східної Європи. Будемо стежити за новими перемогами АЛЮТЕХ разом!

Ворота Львів. Оптимальний вибір воріт у Львові

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури