Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Підвіконня Crystalit

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

header3111


podokonnik1-bigГарні квіти на підвіконні прикрашають кімнату, створюють хороший настрій, а оселя оживає. Іншими словами, дизайн помешкання складається з багатьох аспектів в тому числі і з підвіконня.
Яким воно має бути? Міцним, практичним, з матеріалу, який прослужить багато років та є стійким до пошкоджень та перепадів температури. Одним з захисних елементів, що перешкоджають проникненню холодного повітря до помешкання є внутрішнє підвіконня, яке також не дозволяє теплому повітрю збігати назовні. Його властивості мають дозволяти без остраху при потребі стати на підвіконня (наприклад, щоб помити вікно, як роблять господині) не боячись, що воно трісне, чи поставити гаряче, не думаючи про те, що воно зіпсується. Якісне хороше підвіконня не повинне змінювати колір, навіть, під впливом UF променів.
Сьогодні можна придбати внутрішні підвіконня, які імітують мармур, дорогі породи дерева та камінь. У них поєднані стиль і краса з надійністю матеріалу. Таким без сумнівів є підвіконня Crystalit, їх варто встановлювати у кожній оселі, бо це практично і гарно виглядає.
1746Crystalit - це поєднання рівної глянцевої фактури і міцної поверхні підвіконня, покритої багатошаровою ультрасучасною плівкою з акрилових смол компанії«DTS» (Німеччина). Поверхня підвіконня стійка до впливу кислотовмісних і хімічних засобів для чищення, не вицвітає під впливом УФ променів. Підвіконня Crystalit має особливу високоміцну структуру стінок і ребер жорсткості. Навіть візуально потужна структура Crystalit помітно відрізняє його від інших підвіконь масою і товщиною. Підвіконня серії Crystalit монтується на будь-яке вікно також легко і надійно як стандартне ПВХ підвіконня, позбавляючи Вас від додаткових витрат і труднощів, неминучих при установці підвіконня з каменю, дерева або ДСП.

 pd sxema ru small

Декоративне покриття
Підвіконня Crystalit ламінується новим видом захисно-декоративної плівки Elesgo, виробленої компанією "DTS" ( Німеччина ).
Плівка Elesgo має структуру "пирога". Цей багатошаровий матеріал в основі своїй має папір, просочений прозорим акрилом, причому на різних стадіях виробництва ці шари спресовуються один з одним під впливом електронно-променевого пучка, і саме ця технологія забезпечує затвердіння полімерів без застосування тиску і високих температур. Завдяки унікальній технології виробництва, плівка Elesgo надає підвіконню унікальні споживчі властивості.

Image 11

Image 2

Image 3

014014

Image 4

Image 51

Image 6

 Підвіконня Crystalit утворюється з двох головних складових:

1. Основа підвіконня виготовлена з жорсткого ПВХ, завдання якого - витримувати зовнішні навантаження.

2. Декоративне покриття - багатошарове акрилове покриття Elesgo (Німеччина)

Поверх покриття наноситься захисна плівка товщиною 65 мікрон, яка знімається після завершення ремонтних робіт.

Ціни від 01.12.2015 на підвіконники Crystalit з порізкою під розмір за м.погонний (на всі кольори)
глубина підвіконника виміри ціна в грн. акційна пропозиція
150 мм. м.пог. 246 224
200 мм. м.пог. 328 298
250 мм. м.пог. 410 373
300 мм. м.пог. 493 448
350 мм. м.пог. 574 522
400 мм. м.пог. 655 597
450 мм. м.пог. 739 672
500 мм. м.пог. 820 746
550 мм. м.пог. 985 895
600 мм. м.пог. 985 895

торцева накладка,

бокова заглушка

шт. 30 30
З′єднювач шт. -

Пластикові внутрішні підвіконникі Крісталіт

Особливі якості підвіконня Crystalit 

Термін експлуатації до 70 років
Термін експлуатації до 70 років

Підвіконня Crystalit пройшло незалежні циклічні випробування ІЦ «МЦК-ВИПРОБУВАННЯ» АНО «МЦК». При дотриманні умов транспортування, установки та догляду підвіконня Crystalit прослужить до 70 років.
alt
Висока стійкість до стирання

Висока стійкість до стирання поверхні дозволяє переміщати по підвіконню квіткові горщики і інші предмети інтер'єру без збитку для його поверхні.
alt
Термостійкість

Підвіконня Crystalit витримує короткочасні температурні дії до 75 С, наприклад гарячий кухоль з кавою.
Вологостійкість
Абсолютна вологостійкість

Абсолютна вологостійкість і паростійкість забезпечують довгу службу підвіконня Crystalit без розшарування і набрякання від вологості або вогкості, що нерідко відбувається з підвіконнями з ДСП або дерева.
Не вицвітає на сонці
Не вицвітає на сонці

Стійкість декоративного покриття Crystalit до впливу УФ-променів збереже первісний вид підвіконня на десятиліття.
Не містить формальдегіду
Не містить формальдегіду

Уся сировина, що використовується при виробництві підвіконь Crystalit вільна від формальдегідів, що сприятливо позначається на екології приміщення, де встановлений підвіконня.
Висока стійкість до навантажень
Висока міцність

Конструкція підвіконня Crystalit має особливу структуру з потовщеними стінками і ребрами жорсткості, яка, забезпечує підвищену для підвіконня з ПВХ міцність при експлуатації. Дозволяє без побоювання ставати на підвіконня при митті вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджено.
Стійкість до побутової хімії
Стійкість до впливу побутової хімії

Ви зможете застосовувати побутові хімічні засоби для чищення, без побоювання пошкодити декоративне покриття підвіконня Crystalit.
Не містить свинцю
Не містить свинцю

ТОВ СП Вітраж, одне з провідних підприємств-виробників підвіконь в Росії, використовуючи технологію BioConcept, піклується про майбутнє покоління, виключаючи використання важких металів у промисловому виробництві.

 

 

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури