Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

підвіконник Штучний камінь Львів

Підвіконня з Штучного каменю : мармур, граніт.штучний камінь Львів

Сучасні технології виробництва дозволяють передавати красу та натуральний ефект природного каменю. Зовні штучний мармур та граніт майже не відрізняються від природних аналогів, але мають певні переваги:
екологічно безпечні матеріали (не радіоактивні) та допущені до контакту з харчовими продуктами;
легші за природний камінь у кілька разів;
міцні та прості в обробці;
стійкі до атмосферних впливів;Стійкі до дії масел, ацетону, кислот тощо (на відміну від натурального мармуру);
Легко чистяться неабразивними миючими засобами;
Висока волого- та морозостійкість;
Стійкість до стирання;
Висока ізоляційна властивість;
Мають блиск і прозорість;
Велика варіативність кольорів.
Можливість зєднання підвіконників з штучного каменю під кутом, виготовлення з передбаченими вентиляційними отворами для теплого повітря від батарей тощо.

Ціна становить 3000 грн за м² мінімальне замовлення 600 грн/шт

Ціни на підвіконня з штучного каменю.
глубина підвіконника виміри ціна в грн.
150 мм. м.пог. 450
200 мм. м.пог. 600
250 мм. м.пог. 750
300 мм. м.пог. 900
350 мм. м.пог. 1050
400 мм. м.пог. 1200
450 мм. м.пог. 1350
500 мм. м.пог. 1500
550 мм. м.пог. 1650
600 мм. м.пог. 1800
650 мм. м.пог. 1950
700 мм. м.пог. 2100
750 мм. м.пог. 2250
800 мм. м.пог 2400
850 мм. м.пог. 2550
монтаж м.пог 120
доставка по Львові до під"їзду 150
доставка по Україні Новою Поштою за рах.замовника

При необхідності ми можемо виготовити підвіконня будь яких розмірів до см. та любих форм; заокругленні, трапеце-подібні, г - подібні, п-подібні, суцільні та з отворами, з фальшбортом, з частин.

 

Для консультацією можна звертатись за телефонами компанії

Підвіконники Штучний камінь

Підвіконники з штучного каменю - це твердий матеріал, що імітує природний камінь за своїм зовнішнім виглядом і властивостями. Даний будівельний матеріал широко використовується для проведення оздоблювальних робіт всередині приміщень, для виготовлення предметів побуту і деталей інтер'єру. Підвіконня й кухонні стільниці зі штучного каменю відрізняються красою, практичністю і довговічністю. Штучний камінь ідеально підходить для втілення в життя найсміливіших дизайнерських фантазій, адже технологія виробництва штучного каменю дозволяє добитися монолітної поверхні за рахунок безшовного з'єднання. А його ціна набагато нижче цін природного каменю.    

Мабуть, найбільш ефективне та широке застосування штучний камінь знайшов на кухні. Оскільки він стійкий до температурного впливу, має водовідштовхувальну текстуру, і поверхню виробів із каменю не має пор. Штучний камінь ідеально підходить для виготовлення стільниць та підвіконників. Штучний камінь має гладку поверхню, легко миються і стійкі до пошкоджень, що робить їх оптимальним вибором для виробництва кухонних стільниць та підвіконників. Геометрія виробів може бути будь-якої складності, що, в сукупності з широким виборів кольорів, допоможе реалізувати найсміливіші ідеї. Підвіконня з штучного каменю, це звісно кращий вибір.

 

http://kvartal-a.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=32&lang=uk

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Банер
Банер

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури