Ukrainian (UA)
Банер

Відгуки

  • Замовляв москитну ситку, все добре, комах нема) Дальше...
  • Тканеві ролети для мансардних вікон за хорошою ціною :-) Дальше...
  • Роботою задоволений, дякую за оперативність Дальше...
  • Яка ціна за 1 м 30см ширина Дальше...
  • Дякую за професіоналізм! Якістю та обслуговуванням задоволені. Бажаємо подальшого розвитку й успіхів! Дальше...
RSS
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Флоат-скло

 

Флоат-скло

Властивості флоат-скла
Кольоровий (забарвлене в масі) термополіроване скло характеризується здатністю виборчого пропускання та поглинання світла і сонячної енергії в різних областях спектру, що обумовлене його забарвленням. У порівнянні з безбарвним склом кольорові скло завжди гірше пропускають і краще поглинають світло, тому їх часто називають "світлозахисними", "сонцезахисними", "солнцерегулірующімі" і т.д.
Зі збільшенням товщини кольорового скла його здатність до пропускання світла значно знижується, а поглинання, відповідно, збільшується. Візуально це проявляється в тому, що тонкі скла мають світліший відтінок, товсті - темніший. Це необхідно враховувати в тих випадках, коли потрібно колірна однорідність, наприклад, при склінні фасадів будівель. Крім того, на колір скла істотний вплив має хімічний склад скла, який залежить, зокрема, від кількісного та якісного складу додаються барвників. Кожна фірма-виробник працює зі своїми засобами, тому спектр випускаються в даний час кольорового скла досить широкий. Зміна складу скла, яке може бути викликано різними технологічними причинами, може призвести до того, що дві партії кольорового скла однієї і тієї ж марки і товщини, виготовлені одним виробником, але в різний час, можуть помітно відрізнятися за кольором.

Кольоровий (забарвлене в масі) термо поліроване скло в порівнянні з безбарвним завжди гірше пропускає і краще поглинає світло, тому його часто називають "світлозахисними", "сонцезахисним", "солнцерегулірующім" і т.д.

З-за високого коефіцієнта поглинання світла кольорове скло під дією сонячних променів сильно нагріваються і тому мають обмеження щодо застосування в зовнішньому склінні. Наприклад, при нерівномірному освітленні, коли одна частина скла освітлена сонцем, а інша знаходиться в тіні, виникає температурний перепад, який може викликати руйнування скла. Тому скла, що мають коефіцієнт поглинання світла більше 25% при використанні в зовнішньому склінні обов'язково повинні бути зміцнення.
Важливими характеристиками термополіроване скла, що мають велике значення для споживачів, є оптичні спотворення і вади зовнішнього вигляду, які вважаються дефектами скла. Однак, оскільки наявність цих дефектів обумовлено технологією виробництва, їхня присутність у склі допускається, але строго регламентується в кількісному відношенні відповідними національними та міжнародними стандартами, технічними умовами та стандартами фірм. Регламентування цих показників для термополірованногостекла тим більше актуально, що воно є основною сировиною для виробництва різних видів скловиробів - стекол з покриттями, багатошарових стекол, склопакетів, в яких всі недоліки вихідного скла стають набагато більш помітними.

 

Щільність (при 18 ° С) 2500 кг/м3
Міцність на стиск 700-900 МПа
Міцність на розтяг 30 МПа
Міцність на вигин 15 МПа
Теплопровідність 1,0 Вт / М.К
Пружність (модуль Юнга) 7.1010 Па
Коефіцієнт Пуассона 0,2
Температурний дооеффіціент лінійного розширення (у діапазоні від 20 до 300 ° С) 9.10-6 К-1
Теплопоглинаюча здатність 720 Дж / кг.К
Температура розм'якшення 600 ° С
Твердість за шкалою Муна 6 одиниць
Коефіцієнт теплопередачі 5,8 Вт/м2.К
Коефіцієнт заломлення світла 1,5

З-за високого коефіцієнта поглинання світла кольорове скло під дією сонячних променів сильно нагріваються і тому мають обмеження щодо застосування в зовнішньому склінні

Практика показує, що скло, в якому оптичні спотворення не спостерігаються при перегляді екрану "зебра" під кутом менше 50 °, задовольняє практично всі вимоги сучасного будівництва. Кількість допустимих вад зовнішнього вигляду залежить від конкретних цілей застосування і визначається споживачем. Тут також варто відзначити, що за вказаними показниками якість термополірованногостекла набагато перевищує якість тягнути скла.
Застосування флоат-скла
Флоат-скло - основний світлопрозорих матеріал, що застосовується у будівництві. Воно може використовуватися в якості готового продукту для безпосереднього скління різних будівельних конструкцій. Однак підвищення в останні роки вимог до комфорту і безпеки призвело до того, що понад 70% виробленого в даний час термополіроване скла направляється на подальшу переробку: нанесення покриттів, загартування, виготовлення багатошарових стекол, склопакетів і т.п.
Вибір виду термополіроване скла (безбарвне, особливо прозоре, кольорове) визначається конкретною метою його застосування.
Безбарвне скло застосовується для скління разлічнихсветопрозрачних конструкцій, до яких не пред'являється особливих вимог до пропускання світла.

Більше 70% виробленого в даний времятермополірованного скла направляється на подальшу переробку: нанесення покриттів, загартування, виготовлення багатошарових стекол, склопакетів і т.п.

Особливо прозоре флоат-скло використовується в тих випадках, коли потрібна підвищена світлопропускання і відсутність небажаного колірного відтінку, наприклад: 
для виготовлення товстих багатошарових стекол для вітрин, акваріумів тощо;
·  для виготовлення скла, декорованих лаками або фарбами (особливо світлих тонів), щоб відтінок скла не спотворював натуральний колір фарби;
·  в безрамному склінні (з незакритими полірованими крайками скла).
Забарвлене в масі скло застосовують для декоративного облицювання будівель та споруд, оформлення інтер'єрів, а також з метою захисту від проникнення в будівлі надлишкового сонячного випромінювання, що дозволяє знизити витрати на кондиціонування приміщень, особливо в умовах теплого і спекотного клімату.
Тягнені скло (скло вертикального витягування)
Тягнені скло - це скло, виготовлене методом вертикального витягування (ВПС). У порівнянні з термополіроване склом воно характеризується відносно низькою якістю поверхонь і великими оптичними спотвореннями.
Опис способу виробництва
Вертикальне витягування скла (ВПС) - це застаріла група методів формування листового скла, суть яких полягає в тому, що ізвиработочной частини скловарної печі в'язка скломаси, інтенсивно охолоджувана за допомогою холодильників, поступово відтягується спеціальними машинами у вигляді безперервної стрічки. По виду вузла формування розрізняють "човнове" і "безлодочное" витягування.
При човнової способі вертикального витягування скла (ЛВВС) використовується спеціальне формотворне тіло - "човник", що представляє собою прямокутний брус з вогнетривкого матеріалу, що має наскрізний поздовжній виріз - щілину. При примусовому зануренні човники в скломасу остання видавлюється над нею у вигляді цибулини, з якої безперервно відтягується стрічка скла за допомогою системи обертових валків витяжної машини (валки взаємодіють вже з затверділої стрічкою). Для інтенсифікації охолодження і твердіння стрічки по обидва боки від неї встановлюють водяні холодильники. Недоліком цього способу є невисока якість поверхні стрічки скла, обумовлене утворенням поздовжньої аркушів, що залежить від стану щілини човники.
Безлодочное вертикальне витягування скла (БВВС) здійснюється безпосередньо з вільної поверхні скломаси в результаті оптимального регулювання її в'язкості (з метою освіти цибулини) шляхом екранування вузла формування (дзеркала скла) захисними пристроями і водяними холодильниками. Для формування й утримування бортів стрічки по її краях встановлюють бортоформующіе ролики примусового обертання, а в іншому процес аналогічний човнової витягування. Цей спосіб забезпечує більш високу якість поверхні стрічки скла, ніж метод ЛВВС, однак неоднорідність хімічного складу скломаси і коливання температури по поверхні витягаємо стрічки часто призводять до великих оптичним перекручувань у склі. Методом вертикального витягування виготовляють безбарвне і кольорове (забарвлене в масі) скло. Звичайна товщина тягнути скла - від 2 до 12 мм, однак у будівництві рекомендується застосовувати скло товщиною не менше 3 мм.
Властивості тягнути скла
Як і для термополіроване скла, основними показниками, що характеризують якість тягнути скла, є коефіцієнт направленого пропускання світла, оптичні спотворення і вади зовнішнього вигляду.
Значення коефіцієнта направленого пропускання світла тягнути безбарвного скла, як правило, на 1-2% менше, ніж у бесцветноготермополірованнонного скла тієї ж товщини. Це пояснюється тим, що при виробництві тягнути скла зазвичай використовують сировинні матеріали низької якості (з великим вмістом домішок). Однак при необхідності можна виготовити тягнені скло з оптичними характеристиками, аналогічними характеристиками безбарвного і особливо прозорого флоат-скла.
За оптичним спотворенням тягнені скло значно уступаеттермополірованному. За цим показником вважається найкращим тягнені скло, в якому оптичні спотворення не спостерігаються при перегляді екрану "цегляна стіна" під кутом 45 °.
Кількість вад зовнішнього вигляду в тягнути склі зазвичай більше, ніж у термополіроване, однак при виробництві деяких видів декоративних стекол це вважається швидше перевагою, ніж недоліком.
Важливими характеристиками термополіроване скла є оптичні спотворення і вади зовнішнього вигляду (дефекти скла). Наявність цих дефектів обумовлено технологією виробництва, тому їх присутність в склі допускається, але строго регламентується в кількісному відношенні національними та міжнародними стандартами, технічними умовами та стандартами фірм
Застосування тягнутого скла 
У сучасному будівництві існує два основних напрямки використання тягнутого скла:
·  засклення об'єктів, до яких не пред'являються високі вимоги по оптичних спотворень. Це можуть бути або об'єкти господарського призначення (склади, теплиці і т.д.), або вікна в житлових будинках. Для цих цілей застосовується безбарвне тягнені скло масового виробництва;
·  декоративне оформлення будинків і інтер'єрів (вікна, двері, перегородки і т.п.). Для цієї мети використовують різні види кольорових або безбарвних стекол, спеціально виготовляються в невеликих кількостях.
Для посилення декоративного ефекту тягнені скло може піддаватися додатковій обробці: нанесення деяких видів покриттів, різних видів декорування і т.п.
У деяких випадках, з метою підвищення безпеки, тепло-і звукоізоляції скління тягнені скло може бути зміцнений або використовуватися в складі багатошарових стекол і склопакетів, однак це не рекомендується, тому що призводить до значного збільшення оптичних спотворень виробів.

Фізичні та механічні характеристики базових видів листового скла

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   

Вікна Rehau - легкий догляд та чистота!

Банер
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
Банер

пошук по сайту

Банер
Банер

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури