Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Rehau Brillant Теплоізоляція та енергозбереження

КОМФОРТ ПІД ЧАС ВІТРУ ТА НЕГОДИ

Вікна для вашого комфорту.

Відмінна теплоізоляція металопластикових вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок і ком­форт - навіть якщо зовні заметіль та сніг. Завдяки глибині коробки 70 мм, а також двом про­кладкам вікна з профілю REHAU Brillant-Design не пропускають холод, протяги, пил та вологу. П'ять повітряних камер також діють як ізолюючий бар'єр між низькою температурою зовні та високою температурою в приміщенні. Результатом є надзвичайно високе значення опору теплопередачі Rt* = 0,77 м2К/Вт. Тому вікна з профілю с для но­вобудов з низьким рівнем енергоємності та енергозберігаючої реконструкції старих будинків.

Ідеальна ширина коробки 70 мм, а також 5-камерна система забезпечують ефективне енергозбереження.

Енергозбереження: Rt* = 0,77 м2К/Вт

* Величина Rt описує коефіцієнт опору тепло­передачі конструкції. Чим більше це значення, тим меншими є тепловтрати.

rehau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли у Вас вдома тепло та затишно, Ви відчуваєте себе комфортно. Вікна з профілю REHAU Brillant-Design це індивідуальний підхід до кожного замовлення

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури