Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Форми металопластикових вікон Brillant від компанії rehau

Віконна компанія Квартал-А Львів пропонує металопластикові Вікна з профілю REHAU Brillant-Design які додають шарму Вашому будинку завдяки їх елегантному, сучасному вигляду та блискучій поверхні.Можливостям дизайнерського оформлення Вашого вікна немає меж. Ви можете обирати між різноманітними кольорами та формами, наприклад: округла зовнішня віконна рама, з глибиною коробки 70 мм та 5 камерами. В комбінації з округлими стулками профілю REHAU Brillant-Design виходить вражаючий гармонічний ансамбль, який є продовженням Вашої вишуканої оселі. Ця віконна система задовольнить будь-які Ваші побажання.

    Найкраще в формі

Для багатьох архітектурних можливостей вікна з профілю REHAU ВrіІІаnt пропо­нують Вам відповідні форми та конструкції. Так, наприклад, завдяки скосам або вікнам спеціальної конструкції Ви можете підкресли­ти стиль Вашого будинку та створити ефект­ний вигляд як зсередини, так і зовні.                                                                                                                                                                                    

 

Для найбільш вибагливих цінувальників індивідуальних рішень пропонуються віконні стулки в трьох різних дизайнерських варіан­тах: елегантно округлені, злегка скошені або характерно зміщені. Таким чином, Ви можете бути впевненими, що Ваші вікна підкреслять стилістичні акценти внутрішніх приміщень та одночасно гармонійно впишуться в загаль­ну архітектуру Вашого будинку. При цьому додатковою перевагою завжди залишається

rehau

КОЛЬОРИ

БІЛИЙ, ОДНОКОЛЬОРОВИЙ, СТРУКТУРОВАНИЙ

Від простих до надзвичайних

Для вікон з профілю REHAU Brillant-Design є багатий вибір як форм, так і кольорів. Окрім класичного білого, на вибір пропонуються майже всі RAL-кольори. Якщо Ви віддаєте пере­вагу структурованим поверхням під деревину, Ви напевно залишитесь у захваті від декорів, що на відміну від дерев'яних вікон, не потребують особливого догляду. Завдяки спеціальній ламінації Ви отримаєте

Декори під деревину:

декоративні покриття під деревину виготовляються зі світлостійкої та зносостійкої структурованої плівки.

Лакування: в наявності май­же всі RAL-кольори ( під замовлення )

rehau color

Сучасний дизайн, захист та беспека вашої оселі, це основні фактори металопластикових віконних систем REHAU Brillant-Design.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури