Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Звукоізоляція Rehau Brillant

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ ІНДИВІДУАЛЬНО ПІДІБРАНА

Нехай ніщо не завадить Вашому спокою Особливо якщо зовні шумно, всередині Ва­шої оселі Ви хочете перебувати у приємній тиші. Вікна з профілю REHAU Brillant-Design забезпечують виключну звукоізоляцію. Також тоді, коли безпосередньо по сусідству знахо­дяться джерела сильного шуму. Для таких житлових районів, які піддаються особливому шумовому впливу, можна інди­відуально підібрати вікна з профілю REHAU Brillant-Design за Вашою потребою в шумо­ізоляції - аж до 5 класу захисту. Щоб навіть при найвищому рівні шуму зовні Ви у будь- який час могли розслабитися.

пятикамерні вікна Rehau

Можливе збільшення до 5 класу захисту

 

Житловий будинок

(Рівень шумів зовні)

Рекомендований

максимальний

рівень шуму

Рекомендоване

значення*

звукоізоляції

вікна

Клас

захисту

від

шуму

Rehau

 Brillant-

Design

житловий район

приблизно 60 дБ.

сон: 25-30 дБ

проживання: 30-35 дБ

робота: 35-50 дБ

32 дБ

25 дБ

25 дБ

2

1

1

Центр міста

приблизно 70 дБ.

сон: 25-30 дБ

проживання: 30-35 дБ

робота: 35-50 дБ

40 дБ

35 дБ

32 дБ

4

3

2

Промислова зона

понад 70 дБ.

сон: 25-30 дБ

проживання: 30-35 дБ

робота: 35-50 дБ

45 дБ

40 дБ

35 дБ

5

4

3

* Рівень шуму, який поглинається вікном.

Для всіх випадків: вікна з профілю Rehau Brillant-Design відповідають вимогам класу звукоізоляції від 1 до 5.

Матеріал ПВХ відзначається довговічністю та якістю поверхні.

Довговічні, якісні та не потребують особливого догляду

Ваші вікна мають постійно приносити Вам радість, а не завдавати клопоту. Тому вікна з про­філю REHAU Brillant-Design виготовляються виключно першокласної якості. Через те вони надовго зберігають свої властивості та - завдяки високоякісній поверхні - не потребують особливого догляду.

Вікна з профілю REHAU Brillant-Design виго­товляються за спеціальною рецептурою та з особливою ретельністю. Матеріал РАУ-ПВХ є дуже стійким до атмосферного впливу та зручний в обслуговуванні.

Скошений фальц коробки забезпечує комфортне чищення.

Завдяки гладкій поверхні та скошеному фальцу у віконній рамі вікна з профілю менше забрудню­ються, швидко та легко очищуються водою та м'якою ганчіркою з додаванням невеликої кількості миючого засобу.*'Впевніться, що миючий засіб є неагресивним до ПВХ профілів Ваших вікон.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури