Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Догляд за металопластиковими вікнами rehau

Правильний догляд за вікнами.

Захисну плівку необхідно видалити безпосередньо після монтажу вікон. Пил чи обумовлені дощем забруднення усуньте м'якою ганчіркою, змоченою звичайним миючим засобом. Скло слід мити чистою, теплою водою і спеціальною ганчіркою для миття скла.

Будь ласка, зверніть увагу на наступне:

Не використовуйте абразивні матеріали.

Не використовуйте жорсткі предмети, як, наприклад, шпателі, дротяні щітки, губки з шорсткими поверхнями. Для правильного догляду за вікнами краще за все використовувати засіб для догляду за вікнами який для цього призначений. Який не містить розчинників, не агресивно впливає на поверхні, а також має нейтральний РН і характеризується антибактеріальною дією.

Обслуговування і неперевершений догляд

  • Принаймні раз на рік необхідно змащувати рухомі частини фурнітури невеликою кількістю масла, щоб Ваші вікна і надалі бездоганно відчинялись і зачинялись.
  • Ущільнення можна очищати водою, змащувати простим силіконовим олівцем.

Догляд за вікнами з профілю REHAU

Ми рекомендуємо, щоб технічне обслуговування фурнітури відносно щільності посадки, роботи рухомих частин і функціональності проводились кваліфікованими працівниками спеціалізованого підприємства по виготовленню і монтажу віконних систем REHAU

Якщо Ви будете враховувати наші спеціальні вказівки і рекомендації, Ви зможете і надалі зберегти бездоганний вигляд і експлуатаційні властивості Ваших вікон.

Догляд за вікнами Rehau

Правильне провітрювання

  • Сучасні вікна закриваються дуже щільно. З цієї причини необхідно регулярно провітрювати приміщення, що забезпечує:
  • Регулювання у приміщенні вологості повітря і температури
  • Заміну повітря, що використовується, свіжим повітрям
  • Уникнення випадіння конденсату, а також утворення пліснявого грибка
  • Створення здорового клімату і приємних умов життя.

Уникайте того факту, щоб вікна були постійно відкриті впродовж тривалого терміну в опалювальний сезон. Для подачі свіжого повітря необхідно відкрити одночасно всі вікна і двері. І всього лише через 2-4 хвилини в Ваших житлових приміщеннях відбудеться повний обмін повітря. За цей час елементи конструкції не охолодяться. Це ефективний спосіб провітрювання, який знижує втрати енергії, заощаджує витрати на опалення.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури