Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

На що звертати увагу при виборі вікон

ПРОФІЛЬ ІЗ ПВХ REHAU

Профіль RehauЯкщо Ви міняєте вікна в старому помешканні, то можна застосовувати як 3-камерні профілі глибиною 60 мм, наприклад, REHAU Euro- 60, так і більш ефективні 5-камерні системи, що мають глибину 70 мм, як от REHAU Euro- 70, Якщо ж Ваше приміщення обладнано лічильниками тепла або індивідуальною системою опалення, варто застосовувати якомога більш теплі 5-ти або 6-камерні системи,такі як: REHAU Brillant або GENEO. Більші витрати на заміну вікон в такому випадку швидко повернуться за рахунок зменшення витрат на опалення та кондиціонування повітря в приміщенні.

 

 

АРМУВАННЯ ДЛЯ ВІКОН REHAU

Армування для вікон RehauАрмування - це металевий оцинкований профіль, який вставляється в ПВХ-профіль для надання міцності конструкції вікна. Завжди цікавтесь, яке армування враховано у Вашому замовленні. Для білих вікон товщина армуючих профілів має бути не менш, ніж 1,25 мм. У випадку замовлення вікон з кольорового профілю мінімальна товщина армування складає 1,5 мм. Особливу роль грає армування стулок. Товщина стінок і форма армуючого профілю повинна відповідати технічним інструкціям REHAU. Правило просте - чим більші розміри стулки, тим більша товщина підсилювача й складніша його форма. Тільки вікна з системи GENEO в 90% випадків не потребують армування.

 

 

СКЛОПАКЕТ ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЕТЬСЯ У ВІКНАХ REHAU 

Склопакет для вікон RehauСучасні вимоги до знергоефективності віконних конструкцій вимагають використання в склопакетах скла з низько- емісійним покриттям. Так, за використання системи REHAU Euro- 60 із склопакетом 4-16-4Elow можна досягти коефіцієнту опору теплопередачі 0,601 м2К/Вт, а використовуючи більш теплу систему REHAU Euro- 70 із двохкамер- ним склопакетом 4-10-4-10-4 Elow, отримаєте вже 0,685 м2К/Вт. Для досягнення більшого ефекту варто заповнювати склопакет інертним газом, наприклад, аргоном, що дозволить зробити вікно теплішим на 8-25% у залежності від кількості камер склопакету. Прийміть також до уваги, що більша кількість камер склопакету забезпечить кращу звукоізоляцію.

 

ФУРНІТУРА ДЛЯ ВІКОН

Фурнітура для віконНавіть вибираючи фурнітуру європейського виробництва, треба зважати на наявні можливості комплекту, яким буде обладнане Ваше вікно. Функції зимового провітрювання та блокування неправильного відкривання стулки стануть у нагоді. Додаткові точки запирання, які замовляють окремо, дозволять зробити вікно більш герметичним й будуть доречними в нижній частині широких віконних стулок та стулок балконних дверей. Також фурнітура може забезпечити додатковий захист від зламу для того щоб Ви впевненно себе почували.

 

 

 

ВИРОБНИК ВІКОН REHAU

Виробник вікон RehauВимоги до металопластикових вікон різноманітні.Німецька  Компанія REHAU пропонує рішення на всі випадки життя: від профільної системи для виготовлення стандартних вікон до виготовлення унікальних архітектурних конструкцій. Для успішної роботи на міжнародному ринку компанія розробила програми, які задовольняють специфічним національним та регіональним вимогам.Rehau – гарантує надійність і довговічність, завдяки суворому дотриманню якості при виробництві металопластикових вікон з профілю REHAU.

 

 

 

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ВІКОН REHAU

Монтаж вікон RehauЗамовляючи вікна, часто роблять помилку, нехтуючи якісним монтажем. В подальшому це може привести до необхідності через 3-4 роки перемонтувати вікна й знову оздоблювати укоси, тому варто одразу замовити якісний, так званий "євромонтаж", що передбачає не лише утеплення монтажного шву піною, але й улаштування шару гідроізоляції зовні й шару пароізоляції з середини монтажного шва. Це потребує використання спеціальних матеріалів, проте на монтажі заощаджувати не варто, бо саме змонтоване вікно є кінцевим продуктом. 

 

 

 

Вікна металопластикові з профілю REHAU у Львові.

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури