Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Меблі для терас та саду з стільницею зі штучного каменю

Штучний камінь та метал вдале поєднання матеріалів для виготовлення меблів, що будуть знаходитись довгий час під відкритим небом, наприклад на терасі будинку або в саду. Штучний камінь абсолютно стійкий до впливу вологи, температурних перепадів та інших природніх явищ. Стіл, стільниця якого виготовлена з штучного каміню є важкий та стійкий до перевертання вітром, це значить, що якщо несподівано погода різко змінилась та піднявся сильний вітер вам непотрібно переживати за безлад та перевернуті меблі в вашому саду...

На фотографіях ви можете побачити готовий стіл з стільницею з штучного каменю. Стільниця виконана з фігурною фаскою. Розмір стільниці - 70см*70см. Товщина стільниці - 2.5см (25мм). Ціна (вартість) стільниці з штучного каміню по даних ррозмірах - 628грн. (в ціну не входять металеві ковані ніжки). Розрахувати ціну на необхідний вам виріб з штучного каменю ви можете за допомогою табличкі в статті ціни на вироби з штучного каменю. Також розрахувати вартість виробів з штучного каменю по ваших індивідуальних розмірах вам допоможе наш менеджер, телефонуйте: (067)6733662, (032) 2970326, або надсилайте нам листа на vikna-rehau@mail.ru (для прорахунку в листі бажано надати креслення необхідного вам виробу - стільниці, підвіконника, полки - тощо). По Україні здійснюємо доставку Новою Поштою або будь - яким іншим перевізником. Термін виготовлення штучного каменю після внесення авансу та погодження розмірів та кольору замовлення - 7-10 робочих днів.

shtuchny-kamin-...
shtuchny-kamin-stil-1 shtuchny-kamin-stil-1
shtuchny-kamin-...
shtuchny-kamin-stil-2 shtuchny-kamin-stil-2

Також ми виготовляємо стільниці з мармуру або граніту. На фотографії нижче стільниця для маленького круглого кавового столику з Індійського граніту Кашмір Голд (Kashmir Gold).

mramor_kashmir_...
mramor_kashmir_gold-2 mramor_kashmir_gold-2
mramor_kashmir_...
mramor_kashmir_gold-3 mramor_kashmir_gold-3
mramor_kashmir_...
mramor_kashmir_gold mramor_kashmir_gold

В даному випадку товщина столику 20мм діаметр 40см (400мм) фаска - пряма технічна (не фігурна). Ціна такої стільниці станом на 24.12.2012 589грн. (ціни на вироби можуть змінюватись) 

Ціна на вироби з граніту переважно в 2-2.5 рази більше ніж на вироби з штучного каменю. Кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки.

В наступній статті ви можете побачити варіанти закінчень (фасок) виробів з граніту та мармуру.

А в цій статті ціни, фотографії кольорів та опис граніту.

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Банер

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури